Priestor pre rozvoj talentov, zručností
a schopností detí

videozóna

Videozóna predstavuje virtuálnu triedu, resp. priestor, kde sa stretávajú odborníci na výchovy, telesnú, hudobnú a výtvarnú, aby priniesli deťom nové možnosti rozvíjania ich zručností a schopností. Každý mesiac budeme prinášať 3 videá, ktoré budú tematicky prepojené a deti budú môcť aktívne participovať na aktivitách. Videá sú určené pre všetky deti prvého stupňa

Pozrite si krátke ukážky.

( 2 min )

balicek trojlistok stastne deti vzdelavanie deti online

Akcia platí ešte

Dní
Hodín
Minút
Sekúnd

Aby ste nekupovali mačku vo vreci, 1 video z každej výchovy na tému Šťastie Vám pošleme zdarma.

Každý mesiac 3 nové videá

Balíček “TROJLÍSTOK” je možné si zakúpiť ako komplet 3x videí, nie je možné kúpiť si jednotlivé videá. Vyplýva to z našej holistickej idey o kompletnosti a prepájaní výchov navzájom.

Pravidelný odber videí si jednoducho aktivujete zadaním svojich údajov do formulára. 
My Vám každý mesiac pošleme 1 nové video na každú výchovu v rozsahu 45” minút, vždy na inú tému. 
Videá Vám budú k dispozícií od 1. v mesiaci po dobu 4 týždňov. Môžete si ich prehrať koľkokrát budete chcieť. Taktiež máte kedykoľvek možnosť odber videí zrušiť. 

Cena: 39,90 ,- / mesiac 

Homeschooleri majú možnosť vďaka videám objavovať a  rozvíjať svoje talenty. Deti, ktoré chodia do školy môžu vo videách nájsť nové inšpirácie a aktivity. Deti v zahraničí, či už vo vzdelávacích centrách alebo víkendových školách, môžu vďaka rôznorodým aktivitám nielen prehĺbiť svoju slovnú zásobu v slovenčine, ale aj posilniť vzťah k Slovensku, ako takému. 

V sekcii Pre deti sa nachádzajú materiály zo slovenského jazyka a matematiky. Úlohy a metodické materiály budú korešpondovať s témami videí a bude sa tak vytvárať projekt so zastrešením všetkých predmetov.